0.00 ₪
0
ההזמנה שלך
העגלה שלכם עדיין ריקה
סיום הזמנה
ביטול
הירשמ/י מחובר/ת התנתק/י
שירות לקוחות / הזמנות 0525464808
Log Out

הטלפון שלנו

0525464808

בואו נירשם

של האתר וההרשמה תנאי השימוש אני מסכיםה/ה שקראתי את

ביטול

איפוס סיסמא

נא לרשום את כתובת האימייל המשוייכת לחשבון , איפוס הסיסמא יישלח לשם

נא להכניס את כתובת דואר האלקטרוני הרשומה במערכת

ביטול
ההזמנה שלך
העגלה שלכם עדיין ריקה
סיום הזמנה
ביטול
מועדון לקוחות - הרשמה

הירשמו למועדון החברים שלנו, בלי אותיות קטנות, חברי המועדון שלנו מקבלים את ההטבות הבאות בכפוף לתקנון שלנו

הנחה קבועה
הנחה קבועה לחברי מועדון מסאלה

הטבת הצטרפות
צבירת נקודות בכל קניה המאפשרת לכם להשתמש בקנייה הבאה

שובר
יום הולדת
קופון מתנה ליום הולדת

Please try again
You have successfully subscribed to our membership!
ביטול

תנאי שימוש

האמור בתקנון זה מנוסח מטעמי נוחות בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

מסאלה – מטבח הודי אותנטי , מקדמת בברכה את המשתמשים בשירותיה. אתר העסק מכיל תכנים שונים ומגוונים, ובכלל זה קישור לשירות המשלוחים, בלוג הכולל פורום גולשים ובו דעות וכתבות, וכן הפניות לשירות “אינסטגרם” ו”פייסבוק” של מסאלה – מטבח הודי אותנטי, בהם ניתן לראות תמונות רבות, ולהתעדכן במבצעים ואירועים מתוכננים של המסעדה.

תנאי שימוש כללים

אתר האינטרנט של מסאלה – מטבח הודי אותנטי  מוגבל לשימוש אישי בלבד. אין לעשות באתר כל שימוש מסחרי ללא הרשאה מפורשת בכתב מהמסעדה. שימוש מסחרי להלן כולל בין השאר: פרסום או הצעת מכר, עריכת סקרים, הפצת תכנים שיווקיים, וכיוב’.

כל תכני האתר אלא אם מצוין במפורש אחרת, הינם קנינה הרוחני של העסק וחל איסור מוחלט להעתיק, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם, להנפיק רישיון, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מפריטי המידע, התוכנה, המוצרים או השירותים שמקורם באתר ללא הרשאה מפורשת בכתב ממסאלה – מטבח הודי אותנטי.

מסאלה – מטבח הודי אותנטי שומר לעצמו את הזכות לערוך שינויים ועדכונים באתר, לשנות את מבנהו, מראהו וזמינות השירותים והתכנים הניתנים בו ובכלל זה הבלוג על מרכיביו מעת לעת, ואף לסגור את האתר או כל חלק ממנו באופן זמני לשם ביצוע השינויים הללו וזאת ללא צורך להודיע למשתמשי האתר על כך מראש ומסאלה – מטבח הודי אותנטי  תהא פטורה מכל טענה, תביעה או דרישה בקשר לכך.

בנוסף לאמור לעיל מובהר, כי מסאלה – מטבח הודי אותנטי אינה מתחייבת שהשירות הניתן באתר לא יופרע או יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות, ובפרט במקרים של נזקים, תקלות, כשלים בחומרה או בתוכנה או בקווי התקשורת אצל מסאלה – מטבח הודי אותנטי או מי מספקיה.

מסאלה – מטבח הודי אותנטי לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או לרכוש של משתמש באתר או לצד שלישי כלשהו אשר ייגרם בשל ו/או בקשר עם השימוש באתר ובתכניו, לרבות לכל פגיעה או נזק שמקורם בגישה לא חוקית למחשבי מסאלה – מטבח הודי אותנטי, כולל פגיעה או השפעה על תכנה, חומרה ו/או ציוד קצה של המשתמש.

מסאלה – מטבח הודי אותנטי רשאית, לפי שיקול דעתה, להפסיק פעילותו של כל משתמש בשירותיה, אם לא יעמוד בתנאי מתנאי הסכם זה, לרבות חסימת שם משתמש בדואר אלקטרוני, סילוק מפורומים, אי-פרסום טוקבקים וחסימת IP, וזאת ללא מתן התראה או הסברים מראש או בדיעבד.

מסאלה – מטבח הודי אותנטי אינה אחראית לתוכן, לנתונים, ולקישורים, הנמצאים באתר, ובפרט אין הם מהווים אינדיקציה לעמדותיה/ דעותיה/ המלצותיה של מסאלה – מטבח הודי אותנטי. באופן דומה, עצם הימצאותו של קישור מסוים באתר החברה אינו מלמד כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, ומסאלה – מטבח הודי אותנטי לא תשא בכל אחריות בקשר לכך.

מסאלה – מטבח הודי אותנטי שומרת לעצמה את הזכות לשנות, לפי שיקול דעתה, וללא קבלת הסכמת המשתמש, את תנאי השימוש באתר.

על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל, ומקום השיפוט הבלעדי לכל עניין הנוגע לתקנון ותנאי השימוש והשימוש באתר הינו בבתי המשפט בעלי הסמכות העניינית באזור תל-אביב – יפו.

מסירת פרטים

הנתונים שתמסור בעת ההרשמה לשירותים השונים באתר יישמרו במאגר המידע של מסאלה – מטבח הודי אותנטי , ואלא אם נאמר אחרת, לא יחשפו בפני שאר הגולשים. על פי חוק, אינך מחויב למסור את המידע, אולם בלי למוסרו לא תוכל להשתמש בשירותים אלה, כמו כן, יתכן ולצרכי השירותים המוצעים ע”י האתר, ייאסף מידע עכשווי אודות הגולש, ובכלל זה שימוש בקבצי COOKIES וזאת לצורך שיפור השירות המוצע.

מסאלה – מטבח הודי אותנטי מציעה למשתמשי האתר אפשרות לקבל עדכונים באמצעות דואר אלקטרוני ו/או הודעת SMS. בהתאם לתיקון 40 לחוק התקשורת (בזק ושידורים) – התשס”ח, בעת ההרשמה למערכת המשלוחים, תוצע לך האופציה האם לקבל שירות זה, ובמידה ותבחר לקבלו, תהא מסאלה – מטבח הודי אותנטי רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני/ SMS מידע בדבר שירותיה וכן מידע שיווקי ופרסומי – בין אם מדובר במידע שהיא עצמה תפרסם ובין אם מדובר במידע שתקבל מסאלה – מטבח הודי אותנטי לצורך משלוח מידי מפרסמים אחרים. אם אין ברצונך להמשיך ולקבל מידע מסחרי כאמור, תוכל, בכל עת, לבטל את הסכמתך ולחדול מקבלת המידע המסחרי הנ”ל באמצעות פניה למסאלה – מטבח הודי אותנטי.
מסירת המידע בחלקו של האתר העוסק במשלוחים תבוצע בפורמט מאובטח סטנדרטי על מנת להגן על פרטי הגולש והתשלום. החברה לא תשא באחראיות בגין נזקים שנגרמו בעקבות השימוש בפורמט זה.

מדיניות ביטול עסקה

א.לקוח יהיה רשאי לבטל עסקה, ללא חיוב, במידה וחזר בו לאחר הקלדתה של ההזמנה ושליחתה באתר, ולאחר שהעסקה כבר אושרה, על הלקוח ליצור קשר טלפונית למסאלה מטבח הודי אותנטי ולבטל את ההזמנה תוך 30 דקות מרגע קבלתה, לאחר 30 דקות תהיה מסאלה, רשאית לא להחזיר ללקוח את מלוא הכסף.
ב. ביטול עסקה שאושרה והחזר כספי בגינה יתבצעו בהתאם למדיניות ההחזרים של החברה ובהתאם להוראותיו של חוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981, הקובע בין היתר, כי בכל אחד מן המקרים הבאים לא תתבטל עסקה ולא ישולם החזר כספי: במקרה בו ביטול העסקה נוגע ל”טובין פסידים” (מוצרים שלא ניתן להשתמש בהם פעם נוספת או שעלולים להתקלקל עד החזרתם); טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה; וטובין שערכם נמוך מ -50 ₪.
ג . לא יתקיים כל חיוב במקרה בו ביטול עסקה נעשה עקב פגם או אי-התאמה בין הטובין לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי הספק, בכפוף להשבתו לידי הספק או מי מטעמו, למקום עליו יודיע הספק ללקוח.

גיל רכישה

על הרוכש להיות מעל גיל 18 על מנת לבצע הזמנה באתר מסאלה מטבח הודי אותנטי

מדיניות אספקת מוצרים

האתר לא ישא באחריות לעיכוב ו/או איחור בשילוח שמבוצע ע”י צד ג’ אשר מושפע מכוח עליון ו/או שביתות ו/או השבתות ו/או אי מענה מצד הלקוח לתיאום המשלוח.

המשלוח יסופק ללקוח לפי בחירת זמני המשלוח שהלקוח ביצע באתר עצמו

SSL האתר מאובטח בטכנולוגית