ביקורות לקוחותגראם מסאלה

כל הביקורות נכתבו על ידי לקוחות שהזמינו באתר בלבד
לקוח/ה שקנו באתר
אסנת ק.
23/06/2024

לקוח/ה שקנו באתר
טליה בן שלמה
13/06/2024

לקוח/ה שקנו באתר
May Alpha
10/08/2023

לקוח/ה שקנו באתר
יעל
09/08/2023

עוד לא יודעת...

לקוח/ה שקנו באתר
קריב לי
29/04/2023

לקוח/ה שקנו באתר
אנונימי
29/04/2023

לקוח/ה שקנו באתר
צפרא
15/02/2023

לקוח/ה שקנו באתר
אנונימי
30/11/2022

מריח טוב, לא ניסיתי עדיין

לקוח/ה שקנו באתר
סבט לילך
20/08/2022

מושלם.

ביטול

גראם מסאלה

100 מ"ל
הגראם מסאלה שלנו נטחנת במקום, יפנק כל קארי הודי שתכינו, פשוט הכניסו כפית נדיבה לכל תבשיל, ,ואנחנו מבטיחים שקסמים יופיעו בתבשיל, המסאלה שלנו תתאים לכל תבשיל הודי שתכינו באחריות גראם מסאלה היא תערובת תבלינים מהותית במטבח ההודי, הידועה בסגולותיה הארומטיות והמחממות. מורכב מתערובת של תבלינים טחונים, כגון קינמון, הל, ציפורן, פלפל שחור וכוסברה, הוא מוסיף עומק של טעם למגוון רחב של מנות. השם "גראם מסאלה" מתורגם ל"תבלין חם", אבל זה לא בהכרח אומר שהתערובת לוהטת מבחינת חום. במקום זאת, הוא מציע פרופיל טעמים עשיר ומורכב המשתנה מאזור לאזור בהודו הגארם מסאלה הוא רב תכליתי, בשימוש במנות צמחוניות ולא צמחוניות כאחד, מקארי ועד מרקים, מה שמשפר את הטעם והארומה הכלליים. התוספת שלו יכולה להפוך ארוחה רגילה לחוויה קולינרית יוצאת דופן. התערובת תבלינים המסורתית מהמטבח ההודי, לא רק משפרת את הטעם של המנות אלא גם מציעה כמה יתרונות בריאותיים. רבים מהתבלינים המרכיבים אותו, כמו קינמון והל, נקשרו ליתרונות בריאותיים פוטנציאליים. לדוגמה, מאמינים כי קינמון עוזר לווסת את רמות הסוכר בדם ולהפחית דלקת, בעוד שהל נחשב כמסייע לעיכול ולרענן את הנשימה. תערובת התבלינים של גראם מסאלה, כולל ציפורן ופלפל שחור, עשויה להיות בעלת תכונות אנטי-מיקרוביאליות ונוגדות חמצון. בנוסף, התבלינים בגראם מסאלה יכולים לקדם את חילוף החומרים ולסייע בניהול משקל. חשוב לציין שבעוד שגראם מסאלה יכול להוות תוספת טעימה ובריאה לתזונה שלכם, היתרונות שלה נהנים בצורה הטובה ביותר כחלק מתוכנית אכילה מאוזנת ומגוונת. איך תכינו גראם מסאלה בבית? הכנת גראם מסאלה משלך בבית היא דרך מענגת להחדיר למנות שלך טעמים הודיים אותנטיים. כדי ליצור תערובת תבלינים ארומטית זו, התחל בקליית תבלינים שלמים לתוספת עומק. המרכיבים הנפוצים כוללים מקלות קינמון, תרמילי הל, ציפורן, זרעי כמון וזרעי כוסברה. לאחר הקלייה, הניחו לתבלינים להתקרר ואז טוחנים אותם לאבקה דקה. הפרופורציות יכולות להשתנות, אבל מתכון בסיסי עשוי לכלול שני חלקים קינמון, שני חלקים הל, חלק אחד ציפורן, חלק אחד כמון וחלק אחד כוסברה. התאימו את היחסים לפי טעמכם. גראם מסאלה תוצרת בית טרי ותוסס יותר מגרסאות שנרכשו בחנות, ומעלה את הטעם של המנות שלך לגבהים חדשים.
19.00 

תיאור

הגראם מסאלה שלנו נטחנת במקום, יפנק כל קארי הודי שתכינו, פשוט הכניסו כפית נדיבה לכל תבשיל,
,ואנחנו מבטיחים שקסמים יופיעו בתבשיל, המסאלה שלנו תתאים לכל תבשיל הודי שתכינו באחריות
גראם מסאלה היא תערובת תבלינים מהותית במטבח ההודי, הידועה בסגולותיה הארומטיות והמחממות. מורכב מתערובת של תבלינים טחונים, כגון קינמון, הל, ציפורן, פלפל שחור וכוסברה, הוא מוסיף עומק של טעם למגוון רחב של מנות. השם “גראם מסאלה” מתורגם ל”תבלין חם”, אבל זה לא בהכרח אומר שהתערובת לוהטת מבחינת חום. במקום זאת, הוא מציע פרופיל טעמים עשיר ומורכב המשתנה מאזור לאזור בהודו הגארם מסאלה הוא רב תכליתי, בשימוש במנות צמחוניות ולא צמחוניות כאחד, מקארי ועד מרקים, מה שמשפר את הטעם והארומה הכלליים. התוספת שלו יכולה להפוך ארוחה רגילה לחוויה קולינרית יוצאת דופן.
התערובת תבלינים המסורתית מהמטבח ההודי, לא רק משפרת את הטעם של המנות אלא גם מציעה כמה יתרונות בריאותיים. רבים מהתבלינים המרכיבים אותו, כמו קינמון והל, נקשרו ליתרונות בריאותיים פוטנציאליים. לדוגמה, מאמינים כי קינמון עוזר לווסת את רמות הסוכר בדם ולהפחית דלקת, בעוד שהל נחשב כמסייע לעיכול ולרענן את הנשימה. תערובת התבלינים של גראם מסאלה, כולל ציפורן ופלפל שחור, עשויה להיות בעלת תכונות אנטי-מיקרוביאליות ונוגדות חמצון. בנוסף, התבלינים בגראם מסאלה יכולים לקדם את חילוף החומרים ולסייע בניהול משקל. חשוב לציין שבעוד שגראם מסאלה יכול להוות תוספת טעימה ובריאה לתזונה שלכם, היתרונות שלה נהנים בצורה הטובה ביותר כחלק מתוכנית אכילה מאוזנת ומגוונת.
איך תכינו גראם מסאלה בבית?
הכנת גראם מסאלה משלך בבית היא דרך מענגת להחדיר למנות שלך טעמים הודיים אותנטיים. כדי ליצור תערובת תבלינים ארומטית זו, התחל בקליית תבלינים שלמים לתוספת עומק. המרכיבים הנפוצים כוללים מקלות קינמון, תרמילי הל, ציפורן, זרעי כמון וזרעי כוסברה. לאחר הקלייה, הניחו לתבלינים להתקרר ואז טוחנים אותם לאבקה דקה. הפרופורציות יכולות להשתנות, אבל מתכון בסיסי עשוי לכלול שני חלקים קינמון, שני חלקים הל, חלק אחד ציפורן, חלק אחד כמון וחלק אחד כוסברה. התאימו את היחסים לפי טעמכם. גראם מסאלה תוצרת בית טרי ותוסס יותר מגרסאות שנרכשו בחנות, ומעלה את הטעם של המנות שלך לגבהים חדשים.

9 reviews for גראם מסאלה

 1. סבט לילך (verified owner)

  מושלם.

 2. אנונימי (verified owner)

  מריח טוב, לא ניסיתי עדיין

 3. צפרא (verified owner)

 4. אנונימי (verified owner)

 5. קריב לי (verified owner)

 6. יעל (verified owner)

  עוד לא יודעת…

  Image #1 from יעל
 7. May Alpha (verified owner)

 8. טליה בן שלמה (verified owner)

 9. אסנת ק. (verified owner)

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *